FİLTRE

Şehirr
Fiyat
Model Yılı
Yakıt
Vites Tipi
Km
Kasa Tipi
Motor Hacmi
Renk
Otomobil aramanızda toplam 0 araç bulundu.
İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Reklam Alanı

İkinci El Infiniti Fiyatları ve Özellikleri

Yeni bir lüks araçlar bölümü oluşturmak isteyen ve Nissan Markası içinde bulunan bir grup Infiniti Markası'nın temeli olmaktadır. , İnsanı merkeze alan  ve Amerika - Avrupa lüks otomobil üreticileri ile yarış içinde olması, bu otomobil bölümünün amacı olarak belirlenmişti.Bu amacı odağına alarak ile hareket eden grup, 1987  yılında İnfiniti Markası'nı kurdu. Ve belirlenen amaç doğrultusunda çalışmalara başlandı. Marka'nın amblemi, ufka uzanan iki merkez çizgiyi gösteren bir şekil olarak seçilir ve İnfiniti Markası, otomobil dünyasına hızlı bir girişte bulundu. Marka, var olan iki modelini, Amerika Birleşik Devletleri'nde 51 bayii de satışa sundu. Bunlar; güçlü bir yapı ve geniş bir hacime sahip olan Q45 Sedan ve performans amaçlı M30 Coupe olmaktadır. INFINITI Total Ownership Experience®'in ilk lansmanı ile, tüketicinin puanını almayı başarmıştır. Ve İnfiniti Markası'nın yolculuğu böylece başlamış olmaktadır. Marka, 1995 yılında VQ motorunu piyasaya sunmuştur. Yeni bir V6 motor ailesi olan VQ, yakıt tüketimi konusunda oldukça başarılı olmuştur. İkinci el İnfiniti modellerini sitemiz üzerinde bulabilirsiniz.

 

İkinci El İnfiniti Q30 Fiyatı

Cesur çizgileri romantik bir taz ile bir araya getiren sahibinden ikinci el Infiniti Q30, coupeatletikliği ve güçlendirilmiş bir crossover duruşunu bir araya getirerek size sunmuştur. Segmentinde öncü olan Infiniti, birçok yeniliği ve park etme teknolojisini bünyesinde barındırmaktadır. Q30 sahip olduğu otomatik park desteğinde, 12 adet sensör bulunmaktadır. Bu sensör ile, park alanlarının yeterliğe genişliğe sahip olup olmadığı algılanmaktadır. Modelde ayrıca; ön-arka park sensör sistemli çevre görüntüleme mönitörü de bulunmaktadır Bu sayede; dört kamera ile yukarıdan görünüş sağlanmaktadır.Infiniti Q30 Modeli'nde; hareketli nesne tespit sistemi de bulunmaktadır. Bu sistem, dört kamera ile size oldukça geniş bir görüş açısı sunmaktadır. Ve yakınınızda hareketli bir cisim gördüğünde sizi sesli bir sistemle uyarmaktadır. Çevre görüş monitörü de, Q30'un sahip olduğu bir başka teknolojik sistem olmaktadır. Bu sistem sayesinde; etrafınızdaki alanlara daha geniş bir açıdan bakma imkânı yakalarsınız. Ayrıca sistem; kalabalık alanlarda bile etrafınızı görmenizi ve manevra yapmanızı daha kolay hale getirmektedir.

 

İkinci El İnfiniti Q50 Fiyatı

Lüks sınıfınve üstün teknolojinin bir araya gelmesi ile oluşan sahibinden ikinci el Infiniti Q50, dikkat çeken bir performansa ve dikkatleri üstüne çeken bir kontrole sahip olmaktadır. Birçok gelişmiş teknolojik sisteme sahip olan model; daha gelişmiş bir perspektife sahiptir. Model; akıllı far yardımı, akıllı hız sabitleme, mesafe kontrol yardımı, aktif şerit kontrolü, önden çarpışma uyarısı, ön acil fren sistemine sahip olmaktadır.

 

İkinci El İnfiniti QX70 Fiyatı

Kendi sınırlarını kendi çizenlerin otomobili olan ikinci el Infiniti QX70, cesur tarzı ile fark yaratmayı başarmaktadır. Model, cesur ve yenilikçi tasarımının yanında gelişmiş teknolojileri de bünyesinde barındırmaktadır. Bu teknolojik sistemlere örnek olarak; adaptif bi-xenon far sistemi, hareketli nesne tespiti, akıllı anahtar, önden çarpışma uyarı sistemi ve akıllı hız sabitleyicisi verilebilmektedir.

 

İkinci El İnfiniti Q60 Fiyatı

İkinci el Infiniti Q60 modeli, size eşsiz bir sürüş deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Model, Çift-turboşarjlı 405-beygir gücü V6 motoruna sahip olmaktadır.

İkinci el piyasasında da tercih edilen bir markanın ikinci el Infiniti Modelleri'ne sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca, araçbul.com ile ikinci el Infınıtı fiyat listesine ulaşmanız oldukça kolay olacaktır. Ayrıca model fiyat ve özelliklerini de kıyaslama olağanız mümkündür.