FİLTRE

Şehirr
Fiyat
Model Yılı
Yakıt
Vites Tipi
Km
Kasa Tipi
Motor Hacmi
Renk
Otomobil aramanızda toplam 0 araç bulundu.
İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Reklam Alanı

İkinci El DS Automobiles Fiyatları ve Özellikleri

Group PSA'nın lüks araç segmentine ait olan DS Automobiles Markası'na kısaca DS denmektedir. Piyasaya girişi 2009 yılında olan DS Automobiles, Citroen Markası'nın bir modeli olarak piyasada varlığını korumuş ve 2014 yılında Citroen markasından ayrılarak bağımsız bir marka haline gelmiştir. DS Automobiles, Fransız zerafeti ve konforunu otomobillerde yansıtmak istemiş, bunun için tasarlanıp üretilmiştir. İlk kez Frankfurt Otomobil Fuarı'nda sergilenen DS Automobiles, fuarda büyük beğeni kazanmıştır. Ve satışları da bunu yansıtan nitelikte olmuştur.DS Automobiles ilk defa ülkemizde 2015 yılında, İstanbul İli'nde Autoshow Fuarı'nda kendi standını açmıştır. Group PSA içerisinde, Citroen ve Peugeot Markaları'ndan sonra üçüncü marka olarak var olan DS Automobiles, oldukça iddialıdır. Şuanda ülkemizde DS Automobiles Marka otomobil modelleri, Citroen Marka bayilerden yapılmaktadır. Servis hizmeti de Citroen Bayilerinde bulunmaktadır.

İkinci el piyasasında kendine yer edinmeye çalışan DS Automobiles, ikinci el DS Automobiles modelleri ve ikinci el DS Automobiles fiyat listesi ile, araçbul.com'da sizleri bekliyor.

 

İkinci El DS Automobiles DS 3 Crossback Fiyatı

İkinci el DS 3 Crossback, zerafet ve rahatı birlikte yaşatmaktadır. Model oldukça kuvvetli ve şık bir tasarıma sahiptir. Otomobilde var olan kapı kolları sadece siz ihtiyaç duyduğunuzda görünür olacaktır. DS 3 Crossback kapı kolları gizlidir ve kullanılmadığı durumlarda otomobilin tasarımı ile birleşerek ve ortadan yok olur. DS 3 Crossback, sizlerin karşısına birçok renk seçeneği ile çıkmaktadır.  Otomobilin iç tasarımında, Fransız konforunu sizlere sunacak olan marka, tamamen digital olan bir sürüş ortamına sahiptir.  Model, anahtarsız erişime de sahiptir. Eller serbest çalıştırma sistemi ile birlikte, direksiyona geçtiğinizde, motoru çalıştırmak için sadece bir düğmeye basmanız yeterli olacaktır. Model, DS Pilot ile sürüş esnasında sizi oldukça rahatlatacaktır. Ayrıca model, akif fren sistemine de sahip olma özelliğiniz taşımaktadır. Modelin; DS 3 Crossback E-Tense ve DS 3 Crossback La Premiere versiyonlarına sahiptir.

 

İkinci El DS Automobiles DS 7 Crossback Fiyatı

İkinci el DS 7 Crossback, birçok renk seçeneğini tercihinize sunmaktadır. DS 7 Crossback uzun yolculuklarda bile rahatlığı her detaydan önde tutar. DS 7 Crossback, Fransız konfor ve Fransız şıklığını sizler için bir araya getirir. SUV ailesinin bir üyesi olan DS 7 Crossback, HiFi FOCAL Electra Sistemi ve ona ait 14 hoparlöre de sahiptir.  Model, tamamen teknolojik özelliklerle donatılmış olan bir sürüş kabinine sahiptir.  Ayrıca,DS Connected Pilot işlev kontrol ekranı ve DS Night Vision da içinde olmak üzere altı farklı moda sahiptir. Güvenliğinizi de düşünen otomobil, birçok güvenlik sistemi ile dikkatsizlik kaynaklı kazaları sıfıra indiriyor.