FİLTRE

Şehirr
Fiyat
Model Yılı
Yakıt
Vites Tipi
Km
Kasa Tipi
Motor Hacmi
Renk
Otomobil aramanızda toplam 0 araç bulundu.
İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Reklam Alanı

İkinci El Dodge Fiyatları ve Özellikleri

Amerikan kökenli olan Dodge Markası, 1900 yılında kurulmuştur. Kurucusu, Horace Elgin Dodge ve John Francis Dodge kardeşler olan marka, ismini kurucularından almıştır. John Francis satış ve ticaret konularında, kardeşi Horace Elgin ise teknik ve mekanik konularında uzmandır. Dodge Markası hikayesine, bisiklet üreticiliği ile başlamış, sermaye ve yatırım konusunda da işleri yolunda gitmiştir. Kardeşler, 3 yıl içinde bisiklet üretimini ilerletmiş ve şirketlerini de her geçen gün büyütmüşlerdir. Daha sonra, bisiklet üretimi yapan şirketlerini satıp, Detroit'e yerleşmişler ve imalathane açarak, Dodge Markası'nın temellerini burada atmışlardır. 1900 yılında yani kurulduğu dönemde, markanın ismi ''Dodge Brothers'' olmuştur. Ve şirket motor imalatı yaparak ayakta kalmıştır. 1902 yılına gelindiğinde Dodge Brothers,  Olds Motor Vehicle Company ile vites kutuları üzerine bir anlaşma yapmıştır. Bu anlaşmadan sonra, Dodge'nin başarı grafiği sürekli yükselen bir seyirde olmuştur. Ve yıl 1910 olduğunda, Dodge kardeşler, Michigan 'da yani doğdukları yerde ilk fabrikalarını faaliyete sokmuşlardır. Dodge firmasının aldığı ilk iş Birinci Dünya Savaşı’nda kullanılmak üzere ABD ordusu için askeri kamyon üretmek olmuştur. Dodge Markası 1917 yılında ise, ilk sivil otomobilini üretmiştir.

Dodge Markası'nı 1928 yılında, Chrysler Markası satın almıştır. Bugün ise Dodge Markası'nın sahibi ise, Fiat Chrysler Automobiles Grubu'dur.

 

İkinci El Dodge Charger Fiyatı

Birçok renk seçeneği ile karşınızda olan ikinci el Dodge Charger, konforunuzu her detaydan önde tutmaktadır. Dodge, sürücü koltuğundan arka koltuklara kadar sizlerin rahatlığı için tasarlanmış ve üretilmiştir. Sekiz ileri otomatik şanzıman, değişken supap zamanlaması, silindir deaktivasyonu ve yakıt tasarruf modu ile Dodge Charger, yakıt verimliliğini de üst seviyede tutmaktadır.

 

İkinci El Dodge Challenger Fiyatı

Her türlü yol durumunda sizi güvende tutmak için üretilmiş bir model olan, ikinci el Dodge Challenger, kör nokta izleme sistemi, aktif frenleme ve arka görüş kamerasını bünyesinde bulundurmaktadır. Dodge Challenger, elektrik denge kontrolü ile her durumda güvenliğiniz için sizi dengede tutacaktır.

 

İkinci El Dodge Journey Fiyatı

Her türlü macerada sizinle birlikte olacak sahibinden ikinci el Dodge Journey, birçok renk seçeneğine de sahip olma özelliği taşımaktadır.

 

İkinci El Dodge Durango Fiyatı

SUV ailesinin en yetenekli üyelerinden biri olan ikinci el Dodge Durango, kuvvetli bir tasarıma sahip olma özelliğini taşımaktadır. Model, her şartta yanınızda olacak ve her türlü hava koşuluna uyum sağlayacaktır. Sizin ve sevdiklerinizin konforunu düşünerek tasarlanmış olan Doge Durango, iç tasarımı ile girdiği her ortamda farklılık yaratacaktır. Dodge Durango, güvenlik önlemleri açısından da oldukça gelişkindir. Modelin, 60'dan fazla güvenlik sistemine ait fonksiyonu bulunmaktadır. Ayrıca modelin zevkinize seçebileceğiniz birçok renk seçeneği de bulunmaktadır.

 

İkinci El Dodge Grand Caravan Fiyatı

İkinci el Dodge Grand Caravan, sizin ve sevdikleriniz için en mantıklı seçim olacaktır. Segmentinin en iyi depolama özelliklerine sahip olan araç, ev rahatlığını sizlere sunmaktadır. Dodge Grand Caravan, çoklu ortam sistemleri açısından da oldukça gelişkindir. Ayrıca modelde, latch sistemi ve çocuk kapı kilitleri de vardır. Dodge Grand Caravan ile, kopilot ile sürüşün de tadını çıkarabilirsiniz.

İkinci el piyasasında bulunduğu yer güçlenen ikinci el Dodge modellerine ve ikinci el Dodge fiyat listesine, araçbul.com aracılığı ile ulaşabilirsiniz.