FİLTRE

Şehirr
Fiyat
Model Yılı
Yakıt
Vites Tipi
Km
Kasa Tipi
Motor Hacmi
Renk
Otomobil aramanızda toplam 0 araç bulundu.
İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Reklam Alanı

İkinci El DFSK Fiyatları ve Özellikleri

2003 yılında kurulan DFSK Markası, Dongfeng Motor'un önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Dongfeng Motor ise en büyük üç motor üreticisinden biri olma özelliğindedir. DFSK, küçük hacimli ticari araçlar ve binek araçüretimi yapmaktadır ve DFSK, yıllık 400.000 adet ürün kapasitesine sahiptir. DFSK; 2011, 2012, 2013, 2014 VE 2015 yıllarında üst üste Çin küçük hacimli araç ihracatında birinciliğe sahip olmuştur. DFSK Markası'nın ihraç edildiği bölgeler arasında; Avrupa, Latin Amerika, Afrika ve Ortadoğu da vardır.

DFSK Markası'nın şu an için 4 büyük araç üretim üssü ve 1 motor üretim üssü bulunmaktadır. Ayrıca marka, mini araç ihracatında da her geçen gün kapasitesini arttırarak, Çin Halk Cumhuriyeti'nin en büyük mini araç ihracatçısı olmuştur.

İkinci el piyasası'nda da etkinliğini arttırmakta olan DFSK Markası'nın, ikinci el DFSK modellerine, araçbul.com aracılığı ile ulaşmanız mümkündür. Ayrıca sitemizde, ikinci el DFSK fiyat listesi bulunmaktadır. Bu sayede size en uygun aracı tek bir tık ile bulabilirsiniz.

 

İkinci El DFSK Midi Maxi Fiyatı

Sahibinden ikinci el DFSK Midi Maxi, konforlu bir iç tasarıma sahiptir. Model ayrıca, mini araç modellerine öncülük etmektedir. Bir bıçuk kabin olma özelliğine sahip olan model, 907 kg yük taşıma kapasitesi ile sınıfına öncülük etmektedir.  Yakıt tüketimi açısından da bütçe dostu olan modelin adı, Maxi Model olarak da geçmektedir.

 

İkinci El DFSK Mini Maxi Fiyatı

Sahibinden ikinci el DFSK Mini Maxi, elektrikli direksiyona sahiptir. Yani direksiyon, elektrikli motor yardımı ile çalışmaktadır. Sınıfında en büyük kapasiteye sahip olan model, 2,9 m uzunluğunda kargo bölümüne sahiptir. Toplamda, 1.005 kg'a kadar yük taşıyabilmektedir. Performans ve verim açısından oldukça üst seviyede olan DFSK Mini Maxi, güçlü motor ve düşük yakıt tüketimi ile öne çıkmaktadır.

 

İkinci El DFSK Twin Maxi Fiyatı

Teknolojik ön ve arka süspansiyona sahip olan ikinci el DFSK Twin Maxi, elektrikli motor yardımı ile çalışan elektrikli direksiyonu da bünyesinde barındırma özelliğine sahiptir. Ayrıca model,  1.013 kg taşıma kapasitesine sahiptir. DFSK Twin Maxi, yakıt tüketimi açısından da oldukça verimli olacaktır.

 

İkinci El DFSK Mega Van Panelvan Fiyatı

DK 15-06 motora sahip olan ikinci el DFSK Mega Van-Panelvan, 5,1 m3 yükleme kapasitesine sahip olmaktadır. Ayrıca model, segmentinin en yüksek taşıma kapasitesine sahip olma özelliğini taşımaktadır. Van-Panelvan bu sayede, orta-düşük ve yüksek devirlerde mükemmel bir tork çıkışı sağlamaktadır.  ABS servis fren tipini bünyesinde barındırmasının yanı sıra model, 2 adet ön koltuğa sahiptir.

 

İkinci El DFSK Mega Van Kombivan Fiyatı

İkinci el DFSK Mega Van-Kombivan, 1-3 kişiye kadar oturma kapasitesi ile fonksiyonel bir tasarım olmasının yanı sıra konforunuzu da düşünerek hareket etmiştir. Model, 4,9 m3 iç hacim ve 837 kg yük taşıma kapasitesine sahip olarak, sınıfındaki en büyük kasayı bünyesinde bulundurur. Hem sürücü hem de yolcular için hava yastığına sahip olan Van-Kombivan, ayrıca gündüz farlarına da sahiptir.