FİLTRE

Şehirr
Fiyat
Model Yılı
Yakıt
Vites Tipi
Km
Kasa Tipi
Motor Hacmi
Renk
Otomobil aramanızda toplam 0 araç bulundu.
İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Reklam Alanı

İkinci El Dacia Fiyatları ve Özellikleri

Dacia Markası, Romanya Hükümeti'nin açtığı bir ihale sonucu kurulmuştur. Kurulmasında Romanya Hükümeti'nin etkisi olan Dacia, 1966 yılında kurulmuştur. Dacia Markası temelde Renault Grubunun bir ürünüdür. Dacia, marka ismi olarak ''Dacie'' kelimesinden gelmiştir. Dacie ise Romanca'da ata toprağını ifade etmektedir. Dacia'nın kelime anlamında da belli olan ülke sevgisi amacına da yansımıştır. Dacia amaç olarak, herkesin sahip olabileceği güvenilir aile arabaları üretmek istemiştir.

Dacia, temel olarak 1999 yılında Renault Grubu'nun bünyesine geçmiştir. İlk olan otomobil üretimini ise 1968 yılında yapmıştır. Dacia'nın ilk otomobili, ''Dacia 1100'' isimli model olmuştur. Dacia 1100'ün bütün parçaları Fransa'dan gelmiştir ve montajı yapılmıştır. Dacia'nın ilk otomobili olan Dacia 1100'ün üretimi ise 1971 yılına kadar sürmüştür. Daha sonra bu modeli, ''Dacia 1300'' izlemiş ve piyasaya sürülmüştür. Bu model üç birbirinden farklı nesil olarak piyasada var olmuştur. 1981 yılına gelindiğinde ise Dacia, ''Dacia 1310'' modelini üretip, piyasaya tanıtmıştır.

Dacia, 2000'li yılların başında, yeniliklerini simgeleyen ''Logan'' isimli bir aile sedan modelini piyasaya sürmüştür. Bu otomobille üretim rekorları kıran Dacia, 2006'da Logan MCV, 2007'de Logan Van, 2008'de Logan Pikap ve Sandero ve 2010'da Duster'la büyümeye devam etmiştir.

2010'lu yıllarda ikinci el Dacia, 340.000'den fazla yeni müşteriye ulaşmıştır ve Pitesti Fabrikası da şu an tam kapasite çalışmaya devam etmektedir.  Daha sonradan kurulan Fas 'taki Somaca Fabrikası da şu an tam kapasiteyle çalışmaya ve Pitesti Fabrikası'nı desteklemeye devam etmektedir. Ayrıca, 2012 yılında üretime başlayan Tanca Fabrikası ile de müşterilerine son teknoloji ve yenilikleri sunmaya devam etmektedir.

 

İkinci El Dacia Duster Fiyatı

Konforunuzu en üst seviyeye taşıyan sahibinden ikinci el Dacia Duster, yenilenmiş ayarlanabilir koltuklarla üst düzey konforun garantisini size sunmaktadır. Elektrikli direksiyonla güvenliğinizi sağlayan Duster, aynı zamanda eller serbest Dacia kart sistemine de sahiptir.

 

İkinci El Dacia Sandero Fiyatı

SUV görüntüsüne sahip olan sahibinden ikinci el Dacia Sandero, ilk görüşte sizi etkilemeyi başaracak. Daha pratik kumanda sistemine ve arka 12 V'luk prize sahip Dacia Duster, teknolojik yenilikleri sizlere keyifli bir biçimde sunmaktadır.

 

İkinci El Dacia Logan MCV Fiyatı

İkinci el Dacia Logan MCV, beş koltuğa ve konfora sahip iç mekanıyla size sevdiklerinize rahat bir yolculuğun teminatını veriyor. Teknolojiyi ve konforu Logan MCV size getiriyor.

 

İkinci El Dacia Lodgy Fiyatı

İkinci el Dacia Lodgy, 7 kişilik koltukları ile sizin ve ailenizin en iyi yol arkadaşıdır. Tam donanımlı yapısı ile de teknolojik imkanları sonuna kadar sizlere sunmaktadır.

 

İkinci El Dacia Dokker Combi Fiyatı

İkinci el Dacia Dokker Combi sahip olduğu yan basamaklar, arka park sensörü ile sizlere rahatlığa sahip olma imkânı sunmaktadır. Aynı zaman da rekortmen bir iç hacmime de sahiptir. Yüksek bel çizgisi ve korumalı farları ile de güvenliğini ve sağlamlığını da arttırmaktadır.

 

İkinci El Dacia Dokker Van Fiyatı

İkinci el Dacia Dokker Van Yükleme hacmi, fonksiyonel donanım ve sürüş konforu ile otomobil severlerin tercihleri arasına girmeyi başarıyor.

Sitemiz aracılığı ile ikinci el Dacia araçlarına ulaşabilmeniz mümkünür. Aynı zamanda sadece bir tık ile, ikinci el otomobillere hakim olan sitemizde ikinci el Dacia fiyat listesine ulaşabilir, karşılaştırmalar sonucunda size ve sevdiklerinize en uygun aracı tercih edebilirsiniz.