FİLTRE

Şehirr
Fiyat
Model Yılı
Yakıt
Vites Tipi
Km
Kasa Tipi
Motor Hacmi
Renk
Otomobil aramanızda toplam 0 araç bulundu.
İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Reklam Alanı

İkinci El Chery Fiyatları ve Özellikleri

Chery Automobile, 18 Mart 1997 tarihinde kurulmuş bir Çin markasıdır. Beş yerel devlet firması tarafından, Çin'in Wuhu eyaletinde kurulmuştur. Chery'in ilk fabrikasında kullandığı makinalar ise Ford makinalarıdır. Ve bu şekilde kısa bir süre içerisinde birçok başarılı işlere imza atmıştır.

1999 yılında ise SEAT Markası'nın Toledo Modeli'nin lisanslı şasisini kullarak otomobil üretmeye başlamıştır ve büyük başarılara imza atmıştır. Kısa süre sonra Çin'in bütün araç,CKD,motor ve araç yapım teknelojisi ve ekipmanlarının ihracatçısı olmuştur. Toplan 23.000 çalışan ile, yıllık olarak 650.000 araçüretimi, 300.000 vites kutusu ve 400.000 motor üretme kapasitesi olan Chery'nin üretim kapasitesi geldiğimiz yıllarda ise 1.000.000 adede ulaşmıştır.

Chery markasının üretiminin büyük bir kısmı Çin'de gerçekleşmektedir. Çin'deki gücünü pekiştirmek ve uluslararası piyasada da varlığını devam ettirmek amacı ile yeni hamleler yapmıştır. Bununla birlikte Chery, 60'dan fazla ülkeye ihracat yapar duruma gelmiştir. Bu ülkeler arasında Mısır, Ukrayna, Rusya, Malezya ve İran bulunmaktadır. Bu özelliklerin arasına bir de 2007 yılında, Çin'in en çok otomobil üreten markası olmasını da eklemiştir.

İkinci el Chery modellerini ve ikinci el Chery fiyat listesini sitemizde kolaylıkla tek bir tık ile bulup karşılaştırarak seçiminizi yapabilirsiniz.

 

İkinci El Chery Tiggo 5 Fiyatı

SUV ailesinden olan ikinci el Chery New Tıggo 5, segmentine göre hem ekonomik hem donanımsal açıdan takipsiz bir model olmaktadır. Ayrıca model, güvenliğinizi de şansa bırakmamak için arazi sürücü kontrol sistemine sahiptir. Chery New Tıggo 5, çevre dostu olması ile de otomobil severlerin gözdesi olmaktadır.

 

İkinci El Chery Tiggo 3 Fiyatı

Sahibinden ikinci el Chery Tıggo 3, esnek ve geniş bir içmekân sağlayarak size ve sevdiklerinize rahat bir yolculuk sağlamak için tasarlanmıştır. Sahip olduğu sis lambası ile kaza olasılığını azaltırken, merkezi güvenlik sistemi ile de güvenliğinizi arttırmaktadır.

 

İkinci El Chery Tiggo FL 3 Fiyatı

İkinci el Chery Tıggo FL 3 modeli, dşnamik bir şekillendirme ile tasarlanmıştır. Sis lambası ve sunroof' a sahip olduğu gibi model, spoyler entegre fren lambasını da bünyesinde bulundurur. Gelişmiş sedan şasi sayesinde yolculuklarınız çok daha konforlu ve güvenli geçecektir. Ayrıca model, ön macpherson bağımsız süspansiyon ve arka süspansiyonu ile üst seviye de bir çekiş sağlayacaktır.

 

İkinci El Chery Tiggo Alia Fiyatı

Sahibinden ikinci el Chery Alia, konfor ve güvenliği bir araya getirmektedir. İleri derecede iyi olan havalandırma sistemi ve run-roof sürüf performansı ile yolculuklarınız hiç olmadığı kadar konforlu olacaktır.

 

İkinci El Chery Change Fiyatı

İkinci el Chery Change, sınıfın en iyisi olmaya adaydır. Ayrıca model, SOHC 16 valfli hafif motora da sahiptir. 450 L kapasiteli bagajı sayesinde, yolculuklarınız artık daha keyifli.

 

İkinci El Chery Kimo Fiyatı

İkinci el Chery Kımo, üstün yol tutuşu ve çevik hareketleri ile nerde olursanız olun fark yaratacağınız bir model olma özelliğini taşımaktadır. Ayrıca New Kımo, yakıt tasarrufu ile de bütçe dostu olmaktadır.