FİLTRE

Şehirr
Fiyat
Model Yılı
Yakıt
Vites Tipi
Km
Kasa Tipi
Motor Hacmi
Renk
Otomobil aramanızda toplam 0 araç bulundu.
İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Reklam Alanı

İkinci El Cadillac Fiyatları ve Özellikleri

Henry Martin Leland, Cadillac Markası'nı Charles H. Norton  ile birlikte kurmuştur. Markanın ilk adı,  ''Faulconer and Norton''dur. Bu ad ile birlikte Cadillac Marka'sının hikayesi başlamıştır. Charles H. Norton  bir süre sonra, Henry Martin Leland ile yollarını ayırmıştır. Yoluna tek başına devam eden Leland, yıl 1896 olduğunda özellikle buhar makinaları konusunda iyi bir konuma gelmiştir. Bir süre yoluna tek başına devam eden Leland, 1902 yılında Henry Ford ile bir anlaşma imzalamıştır. Ford Markası'nın yatırımcılarından olan iki kişi, Henry Martin Leland'a danışmanlık teklif etmiştir. Bu yolla birlikte, Ford Markası'ndan ayrılmak isteyen yatırımcılar, bir süre sonra Leland ile Cadillac Automobile Company'i kurmuştur. Kurulan bu şirketin ilk yöneticisi, C.A. Black olmuştur. Şirketin ilk otomobili 1902 yılında üretilmiş ve New York Otomobil Fuarı'nda sergilenmiştir. Bu olaydan sonra ise bu ilk otomobilin satışları patlamıştır. Ogünden bugüne Cadillac aynı başarı grafiği ile ilerlemesine devam etmiştir.

 

İkinci El Cadillac XT4 Fiyatı

Modelde 8 adet hava yastığı bulunmaktadır. Güvenliğe önem veren model aynı zamanda, birinci sınıf çelik kapıya da sahiptir. Sahip olduğu otomatik frenleme sistemi ile de olası çarpışmaların önüne geçmektedir. İkinci el Cadillac XT4, Hem AWD hem de FWD modelleri için seçilebilir sürüş modlarına sahiptir.  Ayrıca modelde, 9 vitesli otomatik şanzımanda mevcuttur.

 

İkinci El Cadillac XT5 Fiyatı

Model, UltraView Power Sunroofa sahiptir. Bu sayede de size ferah ve aydınlık bir yolculuk sunmaktadır. Ayrıca ikinci el Cadillac XT5, genişletme ekrarına da sahiptir.

 

İkinci El Cadillac Escalede Fiyatı

İkinci el Cadillac Escalade, 8 yolcuya kadar kolayca konaklama imkanı sunmaktadır. Modelde 16 büyük hoparlör de mevcuttur. Bu özelliğin sayesinde de model size, konser tadında yolculuklar yaşatacaktır.Konforunuzu her detayın önünde tutan Cadillac Escalade, sizin için özel tasarlanmıştır.Elektirikli ön koltuklara ve iklim kontrolüne sahiptir. Cadillac Escalade'de her detay el yapımı olmak ile birlikte, modelde otomatik park yardımcısı, genişletme ekranı, uzaktan başlatma, serit uyarı sistemi de mevcuttur. Cadillac Escalade, her şartta, sizin ve sevdiklerinizin yanında olacaktır.

 

İkinci El Cadillac CTS Fiyatı

Sahibinden satılık İkinci el Cadillac CTS olan model, size olağanüstü bir sürüş deneyimi sunacaktır. Ayrıca Cadillac CTS, borembo ön frenlere sahiptir. Ve bu sayede güvenliğinizi de bir tık arttırmaktadır. Her türlü fonksiyonelliği bünyesinde bulunduran model; gizli kupa tutucuları, ortam ışıklandırması ve adaptif uzaktan başlatma sistemine sahiptir. Cadillac sedan modelleri olarak; CTS-V, XTS, CT6 örnek verilebilir.

 

İkinci El Cadillac CT6 Plug-İn Fiyatı

Model, hibrit bir sedan olma özelliğine sahiptir. İkinci el CT6 Plug-In hızlı ve kolay bir şekilde şarj edilecektir. Model, gece görüşüne de sahiptir.

 

İkinci El Cadillac ATS Fiyatı

Model, çift kaydırmalı turboşarjlı 2.0L Turbo motora sahiptir. Ayrıca, Brembo Performance ön frenler, mevcut sınırlı kaymalı arka diferansiyel ve beş bağlantılı arka bağımsız süspansiyona da sahiptir. Model, mevcut uyarlanabilir ileri aydınlatma özellikli HID farlar sayesinde de yenilikçi bir aydınlatma sistemi sunmaktadır. İkinci el Cadillac ATS, adaptif hız sabitleyici, yağmurluk ve acil durum frenlemesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Cadillac marka otomobillere ve bunun yanında ikinci el Cadillac fiyat listesine, araçbul.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda markanın, ikinci el Cadillac kampanyalarına ulaşabilir ve sizin için en uygun araca tek bir tıkla sahip olabilirsiniz.