FİLTRE

Şehirr
Fiyat
Model Yılı
Yakıt
Vites Tipi
Km
Kasa Tipi
Motor Hacmi
Renk
Otomobil aramanızda toplam 0 araç bulundu.
İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Reklam Alanı

İkinci El Buick Fiyatları ve Özellikleri

ABD kökenli olan ve  Amerika Birleşik Devletleri'nin en eski otomobil markası olma özelliğini taşıyan marka, 1899 yılında kurulmuştur. David Dunbar Buick, markanın kurucusudur ve Buick Markası ismini de kurucusundan almıştır. İkinci Dünya Savaşı sırasında Amerika'ya oldukça geniş anlamda destek sağlayan Buick, savaş sırasında özellikle tank üretimini üstlenmiştir. Kuruluş döneminde logosunda sadece kendi ismine yer veren marka, daha sonraları kurucusu David Dunbar Buick'in sembolü olan 3 adet kalkan amblemini tercih etmektedir. Buick, bugün faaliyetlerine General Motor himayesinde devam etmektedir. Ve Opel Markası ile de,''Opel Insıgna''gibi bazı modelleri paylaşmaktadır.

 

İkinci El Buick Regal Sportback Fiyatı

Sahibinden İkinci el Buick Regal Sportback, birçok renk skalasını bünyesinde bulundurmaktadır. Oldukça enerjik, yenilikçi ve dinamik bir görüntüye sahip olan Regal Sportback, 250 beygir gücüne sahip 2.0L turbo motora sahiptir. Ve performans-verim açısından oldukça idealdir. Model, moonroofu da bünyesinde bulundurmaktadır. Ayrıca, eşsiz tekerlek tasarımları ile de girdiği her ortamda varlığını hissettirecektir.

 

İkinci El Buick Regal Avevir Fiyatı

İkinci el Buick Regal Avenir, otomobil severlere eşsiz bir sürüş deneyimi sağlayacaktır.  Ayrıca model, aktif güvenlik sistemi paketine de sahiptir.

 

İkinci El Buick Regal Gs Fiyatı

İkinci el Buick Regal GS, yarış arabası tasarımına sahiptir. Ve aynı zamanda, birçok renk seçeneğine sahiptir. Model; Touring, Sport ve GS olmak üzere 3 adet sürüş kontrol ayarına sahiptir. Bu modlar sizin ruh haliniz ve yol koşullarına göre değişebilme özelliği taşımaktadır.Regal GS, 3.6L 310-HP V6 motoruna sahiptir. Model ayrıca, brembo frenlere de sahiptİR. Bu sayede, etkileyici bir frenleme gücüne de sahip olacaktır.

 

İkinci El Buick Regal Lacrosse Fiyatı

Güvenlik açısından oldukça teknolojik donanımları bünyesinde bulunduran sahibinden ikinci el Buick Lacrosse, koltuk uyarı sistemi ile de sizi herhangi bir çarpışma durumunda titreşimli bir şekilde uyaracaktır. Arka çapraz uyarı sistemi ve şerit değiştirme uyarı sistemine de sahiptir.

 

İkinci El Buick Lacrosse Avenir Fiyatı

İkinci el Buick Lacrosse Avenir, premium malzemeler ile üretilmiştir. Lacrosse Avenir, size ve sevdiklerinize konforlu yolculukların garantisini vermektedir.

 

İkinci El Buick Cascada Fiyatı

Model, birçok renk seçeneği ile karşınıza çıkmaktadır.  Isıtmalı ön koltuklardan, deri kaplı direksiyona kadar modelde her detay sürücü odaklı tasarlanmıştır. İkinci el Buick Casada ile eşsiz bir sürüş deneyimine hazır olun.

 

İkinci El Buick Regal Tourx Fiyatı

İkinci el Buick Regal Tourx, seyahatlerinizi keyifli ve aynı zamanda konforlu bir hale getirecektir.  Ev lüksünü otomobilinize getiren Buick Regal Tourx, uzun yolculuklarda sizinle beraber.

 

İkinci El Buick Encore Fiyatı

SUV ailesinden olan ikinci el Buick Encore, 1.4L Turbo motora sahiptir. Model bu sayede, yakıt verimliliği sağlayarak bütçenizin de güvenliğini almaktadır. Şerit güvenlik sistemi ve arka park yardımcısına da sahiptir.

Buick Markası'nın ayrıca, Envision, Enclave ve Enclave Avenir modelleri de mevcuttur.

İkinci el Buick modellerine ve ikinci el Buick fiyat listesine, araçbul.com aracılığa ile erişebilmeniz mümkündür.