FİLTRE

Şehirr
Fiyat
Model Yılı
Yakıt
Vites Tipi
Km
Kasa Tipi
Motor Hacmi
Renk
Otomobil aramanızda toplam 0 araç bulundu.
İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Reklam Alanı

İkinci El BMW Fiyatları ve Özellikleri

BMW Markası'nın kuruluşu, 1913 yılında olmuştur. Oldukça köklü ve başarılı olan markanın merkezi Münih Şehri'ndedir. Kariyerine uçak motoru üretimi olarak başlayan Bmw, daha sonraları otomobil üretimine doğru geçiş yaşamıştır. Marka 1923 yılında ilk BMW motorsikleti olan R32 Modeli'ni tasarlayarak, seri üretime başlamıştır. BMW, 1928 yılında araba üretimi yapılan Eisenach fabrikasını satın aldıktan sonra da bu sürece adım atmıştır. 1929 yıllında ilk BMW Modeli'nin 3 ve 15 beygirlik versiyonunu Austin Seven Lisansı ile piyasaya süren marka, 1932 yılı ile 1934 yılı arasında 7000 adetlik üretim kapasitesine ulaşmıştır. Marka, 1933 yılında bir efsane olan 'Model 303'ü tasarlayarak üretmiş ve araya İkinci Dünya Savaşı'nın girmesi ile de Bmw uçak ve mobilet üretimine başlamıştır. Yıl 1962 olduğunda, mühendis Herbert Quandt'in tasarlamış olduğu BMW 1500 modeli ile ilk orta sınıf otomobil piyasa sürülür. Bu başarılı sürecin devamında ise, 1800 ve 2000 modelleri üretilmiştir. Kurulduğu tarihten bugüne kadar birçok başarıya imza atan BMW Markası, bugün hala tercih edilmektedir ve dünya otomobil piyasasında büyük bir dilime sahip olmaktadır. Marka 1971 yılından beri, Mini ve Rolls- Royce Motors Cars ile birlikte BMW Groupe çatısı altında bulunmaktadır. BMW Groupe bugün, 7 ülkede 23 fabrika ile üretim yapmaktadır. BMW ' nin ambleminde mavi ve beyaz renkler bulunmaktadır. Amblemin beyaz olan kısmı uçak pervanesini, amblemin mavi kısmı ise gökyüzünü anlatmaktadır. Bunun nedeni ise ilk olarak uçak üretimi yapan bir firma olmasından kaynaklanmaktadır.

 

İkinci El BMW 1 Serisi Fiyatı

İkinci el BMW 1 Serisi, enerjik bir tasarıma sahiptir. Ve bu sayede otomobil severlerin gözdesi haline gelmiştir. Model, hatchback olan tasarımını her detayda gözler önüne sermektedir.

 

İkinci El BMW M140i K Kapı Fiyatı

BMW M140i K Kapı, kompakt sınıfta seize eşsiz bir sürüş ve yol deneyimi sunmaktadır. Model, TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motora sahiptir. Ayrıca, etkileyici derecede performans ve verim uyumuna sahiptir.

 

İkinci El BMW 2 Serisi Coupe Fiyatı

Sahibinden ikinci el BMW 2 Serisi Coupe, bireyselliğin temsiliyeti olarak sunulmuştur. Model, kendi sınıfında öncü durumundadır. Ayrıca, güçlü bir sürüş özelliğine de sahip olma özelliğine sahiptir. BMW 2 Serisi içinde; BMW M240i Coupe, BMW 2 Serisi Active Tourer, BMW 225xw Plug-in Hybrid, BMW 2 Serisi Cabrio, BMW m240i Cabrio ve BMW Gran Tourer bulunmaktadır.

 

İkinci El BMW 3 Serisi Fiyatı

Sahibinden ikinci el BMW 3 Serisi Sedan, 330e Plug-In Hybrid, Toring, Gran Turismo versiyonları bulunmaktadır.

 

İkinci El BMW 4 Serisi Fiyatı

İkinci el BMW 4 Serisi, optimize edilmiş bir tasarıma sahiptir. Bu özel tasarıma sahip modelin; Coupe, Cabrio ve Gran Coupe gibi versiyonları vardır.

 

İkinci El BMW 5 Serisi Fiyatı

İkinci el BMW 5 Serisi, eşsiz sürüş dinamiği ve zerafeti bir araya getirmektedir. Seride; Sedan ve M 550dxDrive Sedan bulunmaktadır.

 

İkinci El BMW 6 Serisi Grand Turismo Fiyatı

İkinci El BMW 7 Serisi Fiyatı

İkinci El BMW 7 Serisi Fiyatı

İkinci El BMW 740e Plug-İn Hybrid Fiyatı

İkinci El BMW 8 Serisi Sedan Fiyatı

Araçbul.com'da, yukarıda modeller ve toplamda 45 adet olacak BMW modellerine bir tık ile ulaşabilmeniz mümkündür Sitemiz, ikinci el BMWve ikinci el BMW fiyat listesini de sizler için derleyerek, tercihinize sunmuştur.