FİLTRE

Şehirr
Fiyat
Model Yılı
Yakıt
Vites Tipi
Km
Kasa Tipi
Motor Hacmi
Renk
Otomobil aramanızda toplam 0 araç bulundu.
İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Reklam Alanı

İkinci El Aston Martin Fiyatları ve Özellikleri

Bir İngiliz Markası olan Aston Martin, 1913 tarihinde Londra'da küçük bir atölyede başlamıştır. Küçük bir atölyede başlayan bu serüven sayesinde Aston Martin günümüzde oldukça yüksek noktalara gelmiştir. Kurucuları Lionel Martin ve Robert Bamfort olan bu markanın bütün otomobilleri tamamen el yapımıdır. Ve otomobillerde plastik madde kullanılmamaktadır. Günümüzdeki konuma gelmek için birçok serüven yaşayan marka aynı zamanda oldukça gelenekçi bir yapıya sahiptir. Aston Martin'in dönüm nokası ise James Bond filmi olmuştur. Filmde kullanılan araçlar tamamen Aston Martin markasına aitti. Ve araçların bu filmde görünmesi reklama gerek kalmadan satışlarının artmasına yol açtı ve binlerce kişi tarafından sipariş alındı. Aston Martin maskası filmde kullanılmış olan otomobili, 924 milyon dolara motor sporlarının girişimcisi olan David Richards'ın önderlik ettiği bir yatırım grubuna satılmıştır.

Yılda 5 bin adete yakın spor arabası üreten Aston Martin'in otomobil fiyatları ortalama olarak 100 bindir.

İkinci el Aston Martin modellerini sitemiz Araçbul.com üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca ikinci el Aston Martin fiyat listesini de sizler için özenle hazırlayıp sunmaktayız.

 

İkinci El Aston Martin Vantage Amr Fiyatı

İkinci el Vantage AMR, 2017 Cenevre otomobil Fuarı'nda sergilenmiştir. Ayrıca Vantage AMR hem V8 hem de V12 modelleri ile sunulmaktadır.

 

İkinci El Aston Martin V12 Vantage S Roadster Fiyatı

İkinci el Aston Martin V12 Vantage, üstün bir havalandırma sistemi ile size birinci sınıf işçilik sunar.

 

İkinci El Aston Martin V8 Vantage Fiyatı

İkinci el Aston Martin V8 Vantage GT yarış programımızdan ilham alarak tasarlanmıştır.

 

İkinci El Aston Martin DB11 Fiyatı

Sahibinden İkinci el Aston Martin DB11 tarihindeki en güçlü ve en güçlü seri üretim ''DB'' modeli olma özelliğine sahiptir.

 

İkinci El Aston Martin Vantage Fiyatı

Denge ve çeviklik açısından oldukça üst seviye de olan sahibinden ikinci el Aston Martin Vantage, aksesuarlar açısından da oldukça çeşitlilik göstermektedir.

 

İkinci El Aston Martin V12 Vantage S Fiyatı

Dinamik ve atik bir yapıya ve tasarıma sahip olan ikinci el Aston Martin V12 Vantage S, arkadan çekişli bir spor otomobil olma özelliğine sahiptir.

 

İkinci El Aston Martin DBS Superleggera Fiyatı

Mutlak bir güzellik ve zarafete sahip olan ikinci el Aston Martin DBS Superleggera, el yapımı bir Grand Tourer otomobil olma özelliğini taşımaktadır. Ayrıca, Aston Martin Markası'nın aerodinamik açıdan en gelişmiş otomobilidir.

 

İkinci El Aston Martin Vanquish Fiyatı

Karbon Fiber kaplama olan ikinci el Aston Martin Vanquish, kendine has bir tarza sahiptir. Konfor ve lüksü bir araya getiren model, akıllı tasarım çözümleri ile tasarlanmıştır.

 

İkinci El Aston Martin Vanquish S Fiyatı

Aston Martin'in en temel özellikleri ikinci el Aston Martin Vanquısh S modelinde bir araya gelmiştir. Birçok teknolojik yeniliği bünyesinde barındıran model, kaliteli işçilik ve doğalında konforu da sizlere sunmaktadır.

 

İkinci El Aston Martin Vanquish Volante Fiyatı

Aston Martin'in üstü açık modellerinden olan ikinci el Aston Martin Vanquısh Volante, spor otomobil ruhunu Aston Martin şıklığı ile birleştirmektedir.

 

İkinci El Aston Martin Rapide S Fiyatı

Dört kişilik yolcu kapasitesi olan ikinci el Aston Martin Rapide S, yeni AM29 V12 motora sahiptir. Bu motor, markanın şimdiye kadar çıkarmış olduğu en gelişmiş motor olma özelliğine sahiptir.