TOGG Sedan Gümüş Gri
TOGG TOGG

TOGG Sedan

min. ₺1
maks. ₺1
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

galeri

TOGG Sedan TOGG Sedan TOGG Sedan TOGG Sedan TOGG Sedan TOGG Sedan TOGG Sedan TOGG Sedan TOGG Sedan TOGG Sedan TOGG Sedan

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. TOGG Sedan hakkında sen ne düşünüyorsun?

TOGG SEDAN

Tamamen elektrikli bir sedan arıyor iseniz 2022 TOGG SEDAN tam anlamıyla size hitap edebilir. Geniş tasarımı ile hem yüksek performansa sahip hem de aile aracı olarak kullanabileceğiniz bu araç modernize edilmiş bir tasarıma sahip. Tasarım aşamasından itibaren görselliği ve performansı üst seviyelere çıkarmak için çalışan mühendisler bu konuda gayet başarılı olmuş görünüyor.

Tamamen elektrikli olma özelliği ile ön plana çıkan TOGG SEDAN yaklaşık olarak tek şarj dolumu ile 500 kilometre menzile ulaşabiliyor. Farklı motor seçenekleri ile kullanıcıların karşısına çıkan bu araçta istediğiniz ve arzuladığınız performansı almak çok da zor değil.

Dört çeker olacak şekilde tasarlanan araç bu sayede dengeli bir yapıya kavuşmakla kalmıyor ayrıca engebeli, yada virajlı olsun fark etmeden her yol şartına uyum sağlayarak kullanıcılara güven veriyor. Özellikle 400 beygir gücüne sahip olması ve sıfır kilometreden 100 kilometreye 4.8 saniye gibi kısa bir sürede ulaşması, dört çeker özelliği ile bir araya gelince TOGG SEDAN aracının sizleri dilediğiniz yere güvenle ve keyifle götürecek bir yapıya kavuşmasını sağlıyor.

Farklı renk seçenekleri ve donanım paketleri arasında kendinize en uygun olanı seçebileceğiniz TOGG SEDAN ile artık siz de kendi stilinizi aracınıza yansıtabileceksiniz. Araç içi konforun arttırılması amacıyla birçok teknolojik gelişmelerden faydalanıldığı, sürüş keyfinin doruklarına varmanız için özel süspansiyon sistemleri ile birlikte kolay ulaşılabilir dokunmatik gösterge panellerin kullanıldı bu araç ile sizler için yolar su gibi akıp gidecek.

Yüzde 80 şarj oranına 30 dakika gibi kısa bir süre içersinde ulaşılacak olması, yolculuğa çıkmanız için uzun süre beklemenizin önüne geçiyor. Geniş bagaj hacmi ile birlikte 5 kapıya sahip olan araçta kullanılan tasarım Tesla model 3’ e olan benzerliği ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Merak edenler için söylüyoruz, TOGG SEDAN fiyatına dair ayrıntılı bilgileri seçeceğiniz versiyon ve kişiselleştirmeler göre yetkili TOGG servislerinden kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.          

×    
Advertisement Advertisement