E-Tron GT İbis Beyazı E-Tron GT Metalik Ascari Mavi E-Tron GT Metalik Floret Gümüş E-Tron GT Metalik Kemora Gri E-Tron GT Metalik Mitos Siyahı E-Tron GT Metalik Suzuka Gri E-Tron GT Metalik Taktik Yeşil E-Tron GT Metalik Tango Kırmızısı E-Tron GT Sedefli Daytona Grisi
Audi Audi

E-Tron GT

min. ₺7,323,882
maks. ₺7,323,882
Otomatik Elektrikli
Quattro 93.4 kWh (530 BG)
Ortalama Yakıt Tüketimi 21.8 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 405 L
ücretsiz teklif al

galeri

E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. E-Tron GT hakkında sen ne düşünüyorsun?

Audi E-Tron GT

Dinamik yol tutuşun estetiğine üzerinde durulmuştur. İç mekanda Audi e-tron GT, en yüksek kaliteyle birlikte bol miktarda günlük kullanılabilirlik vaat eder. Öncü tasarım ikonu: Audi e-tron GT tasarımı, elektrikli mobilitenin ve benzersiz Audi DNA'sının son derece doğru somut bir örneğidir.

Direksiyon başında çok yönlü eğlence, Audi e-tron GT sürüş dinamiklerini can veriyor. Çünkü arkasındaki konsept, bir aracı sportif yapan her şeyi barındırıyor. Akıllı termal yönetim sayesinde, hızlanma süreci güç ve performansta neredeyse hiç azalma yaşamadan birçok kez tekrar edebilir. Tasarımcılar tamamen deri içermeyen bir iç mekan geliştirmeyi başardılar. Örneğin, bir aracın koltuk döşemesi için yaklaşık olarak 120 adet pet şişe işlendi.

Animasyonlu bir ışık şeridi, aracın arka kısmının tüm genişliği boyunca uzanıyor. Aracın, dış kenarlarında ki aydınlatma üniteleri kendi içindeki ayrı V şekilli LED segmentleri ile çerçeveleniyor. Bu çift geri vites lambası ve gösterge işlevi ise Audi için bir ilk olarak geliyor.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Audi e-torn  ve Audi modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement