Seres 3 SUV İtalyan Mavi Seres 3 SUV Kar Beyazı Seres 3 SUV Metalik Kırmızı
DFSK DFSK

Seres 3 SUV

min. ₺1,249,000
maks. ₺1,249,000
Otomatik Elektrikli
Seres Elektrikli SUV 52.7 kWh
Bagaj Hacmi 526 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

Seres 3 SUV Seres Elektrikli SUV 52.7 kWh Otomatik, Elektrikli, ,

galeri

Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV Seres 3 SUV

kullanıcı yorumları

  • MisafirSeres 3 SUV 25/12/2022 16:57

DFSK Seres 3 SUV

Tamamen elektrikli olarak üretilen 2022 DFSK Seres 3 SUV elektrikli otomobil algısına yeni anlayış getirmeyi amaçlıyor. Güçlü motor performansı ve 3 farklı sürüş modu ile alıcılarını bekliyor. Enerji verimliliği açısından çağının ilerisinde performans sağlar. DFSK Seres 3 SUV daha az enerji tüketimi ile spor sürüş keyfini yaşatır. Kapalı radyatör ızgarası ön farlarla güçlü bir karakter sergiler. Gövde iskeleti ve jantlar arasındaki uyum direkt olarak göze çarpıyor. SUV modellerin heybet ve cazibesini DFSK Seres 3 SUV’da da görebilirsiniz.

DFSK Seres 3 SUV kısa sürede şarj edilebilir özelliği ile de ön plana çıkar. Araç bataryası tamamen boşken bile kısa sürede dolar. Evde şarj etmenizi sağlamak için orijinal şarj kablosu da bulunur. DFSK Seres 3 SUV iç mekanda da kaliteyi vurgular. Aracın ön konsolundan araç içi koltuklara kadar işlevsellik ön plana çıkar. Sürücülere yüksek oturma pozisyonu sunmakla birlikte yolcular için de geniş baş ve diz mesafesi sağlar. Isıtmalı ön koltuk, otomatik klima, akıllı anahtar (smart key), arka kol dayama, bagaj perdesi, kayıt kamerası, hayalet kadranı gibi özellikler ile iç mekanda konfor ve rahatlığı yaşatır. Ayrıca 360 derece çevre görüş sistemi, elektronik park freni, direksiyondan kontrol edilen kumandalı müzik sistemi, 6 hoparlör ve güç çıkışı ile araç içi tüm isteklerinize cevap verir. Bagaj perdesinin dahi düşünüldüğü bu otomobil ile seyahatlerde bile çok rahat edersiniz. Günlük kullanıma ve uzun yol menziline uygun motor ve performans özellikleri sayesinde sürüş konforunu en iyi şekilde yaşarsınız.

 Bagaj kısmında depolama alanı fazladır. DFSK Seres 3 SUV’da kaliteli arka koltuklar katlanabilir özellikte olduğu için bagaj hacmini artırma olasılığınız bulunur. 2 parça olarak katlanan koltuklar DFSK Seres 3 SUV’un geniş bagaj hacmini daha da artırır.

DFSK Seres 3 SUV’un sürücü güvenlik donanımları oldukça fazladır. Elektronik Fren Dağılım Sistemi, Radar Destekli Fren Sistemi, Anti Patinaj Sistemi, Yokuş İniş Kontrolü, ESP, Dört Kanallı Fren Sistemi, Çekiş Kontrol Sistemi, Şeritte Kalma Uyarısı, Hız Sabitleme Sistemi, Çarpışma Önleme Sistemi gibi çok sayıda güvenlik önlemi bulunur.

Motor, performans, boyut, renk gibi farklı donanım paketleri bulunan DFSK Seres 3 SUV fiyatı o doğrultuda da farklılık gösterecektir. Zevkinize uygun şekilde DFSK Seres 3 SUV tasarlamak için acele edin.

×