Aramanızla ilgili bir sonuç bulamadık.

"Arazi, SUV & Pickup SsangYong Korando" aramanızda 0 sonuç bulunmuştur.

Modelİlan BaşlığıYıl RenkFiyat İlan Tarihi Konum

SSANGYONG KORANDO

SsangYong Korando modeli SsangYong tarafından 1983 ve 2006 yılları arasında ayrıca 2010 yılından bu zamana kadar üretilen bir SUV modelidir. Korando ismi "Korea Can Do" cümlesinin kısaltılmış yazılışıdır.

2010 yılında üretimi sonlanan model mini bir SUV model olarak dikkat çekmektedir. 2010 yılında ise kompakt SUV kasa tipi olarak karşımıza çıkan model 3 kapılı SUV ve 5 kapılı SUV şekilde kullanıcı ile buluşmuştur.

Araç üzerinde yer alan gösterge teknolojilerinin kullanıldığı kadran sürücüye maksimum kullanış sunarken dikkati dağıtan unsurları minimize ediyor. 10.25” tam dijital merkezi gösterge paneli, büyük renkli ekranı ile sürüş bilgilerinin sezgisel olarak algılanmasına da imkan sağlıyor. Gündüz/gece ekran değişimi ve ışık bağlantı göstergesi, görüşü ve kullanım kolaylığını da modelin dikkat çeken detayları arasında yerini alıyor.

Ssangyong DEEP CONTROL teknolojileri, mükemmel güvenlik hedefini her zamankinden daha yakın oluyor. Şehirde dolaşırken ya da uzun yollarda ilerlerken DEEP CONTROL içinizin rahat etmesini sağlıyor ve sürüş keyfini yeni bir üst seviyeye taşıyor.

Araçbul.com, Ssangyong Korando fiyatlarının da olduğu fiyat listelerini titizlikle derleyerek sizlere sunmaktadır. Çünkü bilmektedir ki; bir otomobil aynı zamanda bütçe dostu olmalıdır. Ayrıca sitemiz, bu fiyat ve özellikleri kıyaslama imkanını da size vermektedir. Araçbul.com, sizinle hayalinizdeki otomobilin arasındaki mesafeyi kısaltmaktadır.

Ssangyong Korando modelinin günümüzde üretimi devam etmese de halen ikinci el piyasası olan bir modeldir.